Ne kadar masumdu oysa Selin

Ne kadar masumdu oysa Selin

Annesi telefonu kapatır kapatmaz tüm aileye haberi vermişti. Tamam bu iş Metin Abi de zaten niye gelmiyor ki demiş hemen haftaya taşınıyorsun. Telefon ile konuşulan annesinin çok yakın görüştüğü Demet Teyze idi. Karmaşık akrabalık ilişkileri arasında yedi göbek öteden bir kuzenlikleri vardı. Büyük halası Demet Teyze’nin dayısının bilmem nesi ile evli imiş ve annesi her defasında bunun için kuzen olduklarını iddia ederdi. Aslında babasının da her zaman alay ettiği gibi, annesi sadece güzel, kültürlü ve oldukça zengin Demet Teyze ile yakın olmayı sevdiğinden akraba çıkmayı severdi. Her konuşmalarından sonra yine başlamıştı Demet abla manken olacak kadındı o yüzden onsekizini doldurduğu gün kaptı fabrikatör Metin Bey.

Üniversiteyi kazandığı ilk senenin sonuna doğru işte bu sayede ellili yaşlarını yaşayan Demet Teyze’nin evine yerleşmişti. Üç çocuğunu da evlendirmiş, tesettürde olmasa bile çok açık giyinmeyen ve geçmişte çok meşhur bir işadamı olan yetmişine yaklaşan kocası ile yaşayan Demet Teyze onun için de şanstı. Yoksa memur anne babası onun İstanbul’da zar zor bir devlet yurdunda kalmasını sağlayabilmişler ama ne oda arkadaşlarına ne de daracık odada 4 kişi kalmaya alışamamıştı. Niye yurtta kalıyor kız Metin de duyunca kızdı, bize gelsin teklifi de Demet Teyzeden gelmişti zaten. Ev denilen de yedi odalı dev bir villa, sabahları hizmetli tarafından hazırlanan kahvaltı, kendi evindekinden büyük bir oda. Demet Teyze’den ve gece onbirde onik**e yaşıtları ile takıldığı tavla partilerinden eve geç dönen Metin Amca’dan aldığı cömert harçlıklar ile hayatının en rahat günlerini yaşıyordu Selin. Metin Amcayı gece eve geç geldiği için veya ik**e bir Bodrum’daki evlerine gittiğinden pek görmezdi. Doktor çıkınca bizden ücret almayacaksın der, karı koca gittikleri yurtdışı gezilerinden ona da hediyeler ile dönerlerdi.

Zaten sessiz, sakin çalışkan Selin, Tıp fakültesinin ilk iki yılını da böyle bir rahat ortamda okuyunca başarı ile bitirdi. Finallerin son günü basit bir kredisiz dersin sınavı için evden çıkarken bu evde geçirdiği zamanlarda sık sık gördüğü ama hiç sevemediği Ercan Abi de kahvaltıdaydı. Demet Teyze’nin büyük damadı ve kendi şirketleri ile kayınpederinin işlerini çekip çeviren kişiydi. Ama bakışları bakış olmayan Selin’i her defasında baştan aşağı süzen, okulun en güzel kızı geldi, doktorun hastasıyız gibi bayağı lafları sıralayan bir tipti. Bir keresinde site havuzunda güneşlenirken yanlarına gelmiş, Demet’in gençliğinden daha güzelsin manken yapalım seni. Hey onda gençken bu kadar büyük göğüs yokmuş diyerek baştan aşağı vücudunu inceleyecek ve kayınvalidesi hakkında bunları söyleyebilecek kadar küstahtı. Haksız değildi de Ercan. Genç yaşlı sitedeki tüm erkekler Selin’in havuza geldiği anlarda uzun bacaklarını, ayva göbeğini, doksanlık göğüslerini ve Avrupai dar kalçalarını izlemek için havuz kenarına yığılırdı. Aynı lafları duymamak ve pis bakışları hızlıca savuşturmak için evden çıktı. Yolda yurtdışında yaşayan diğer damatları ve oğullarının ne kadar mazbut kişiler olduğunu düşündü. Son sınavı vermenin mutluluğu ile ailesinin yanına dönüp yaz tatili sonrası bu lüks hayata dönmek planları ile neşeyle okuldan çıktığında hayatını tamamen değiştirecek olaylarda başlamış olacaktı.

Gecenin ikisi veya üçü gibi yatağından Demet Teyze’nin yalvaran sesine fırladı. Acı içinde onu çağırıyordu. Eski çocuk odasını ona düzenlemişlerdi. O yüzden yan yana olan odalarından çıktı ve içini bir veya iki kere gördüğü dev yatak odasına girdi. Evde oldukları zamanlarda Demet Teyze sabah erken kalkar spora gider, akşam da erken yatardı. Eve gece yarısı gelen Metin Amca ise sabaha kadar TV seyreder sonra öğlene kadar horlayarak uyur kalkar şirkete giderdi. Karı kocanın beraber akşam yemeği yediğine bile çok az şahit olmuştu. Bu yüzden yatak odaları ayrı idi karı kocanın ya da Selin’e anlatılan buydu. Yatağın içinde karnını tutarak kıvranıyordu Demet Teyze. Hemen hastaneye gidelim dayanamıyorum bu acıya diye bağırıyordu kadın. Hastaneyi aradı, ambulans istedi. Bana bir pijama giydir kızım, böyle gitmeyeyim dedi, haklıydı. Üzerindeki kısa geceliği çıkartırken Selin acele ile çekmeceleri karıştırıp bir pijama takımı buldu. Ağrının yeri ve tepkileri bağırsaklar ile ilgili bir sorun gibi gözüküyordu. Kadını giydirirken iki önemli şey doktor adayı gözlerinden kaçmadı. O yaştaki bir kadına göre oldukça sıkı ve selülitsiz kalçalardaki sanki iki el tarafından yapılmış gibi kızarıklıklar ve ensedeki morluklar. Hastaneye kısa sürede çocukları da gelince sen eve dön kalma burada dediler Selin’e. Okuldan hocası olan doktor da bağırsaklarını temizlemek için kullandığı ilaçların yan etkisi sabaha salarız dinlensin bu gece deyince bir araba ile eve bıraktılar.

Yolda aklında iki şey aradı, Metin Amca evde değil idi. Kalçalardaki o izler başka bir nedenle de olmalı diye düşündü. Metin Amca 70 yaşına girmek üzereydi zaten, şekeri hep kontrol altındaydı, herhalde bir seks hayatları kalmamıştır diye güldü. Sekseninden sonra baba olan örnekleri okul kitaplarında okumuştu. Evde kimse olmadığı için de tüm çekingenliğini yenip aklına asıl takılanı kontrol etmeye karar verdi. Demet Teyze’ye pijama bulmak için dolapları karıştırırken eline çarpan şeyin, düşündüğü şey olup olmadığını. Üçüncü açtığı çekmecenin altında da aradığını buldu. Pek de gizlenilmeye çalışılmamış üzerine bir iki çamaşır konmuş plastik bir penis. Canlısını hiç görmemişti ama iyi bir tıp öğrencisi olarak elindeki plastiğin ortalama bir penisten büyük olduğunu biliyordu. Sadece o değil çekmecenin gerisinde bir tane de yuvarlak başlıklı büyük bir alet daha vardı. Düğmesine basınca aletin baş kısmı vızıldayarak dönmeye başladı. Ne olduğunu anladı bu da klitoris uyarıcı bir vibratör. Hala çok güzel bir kadındı Demet Teyze ve ihtiyaçlarını böyle gideriyordu demek ki. Bugün kendi kalçalarını böyle sıkmıştı herhalde. Neredeyse bir yılı geçen süredir yaşadığı bu evde ilk defa yalnız değildi, sık sık yurtdışı seyahatlerde veya dersi olduğu zamanlarda onu götürmedikleri yazlık ziyaretlerinde yalnız kalırdı bu lüks sitede. Ama o yalnız zamanlar da genelde ders çalışarak veya internette geçerdi. Elinde tuttuğu plastik penis gerçek bir alet gibi sallanıyordu. Onu çekmeceye bıraktı odadaki banyoya gidip vibratörü iyice temizleyip yatağın kenarına oturdu.

Finalleri başarıyla bitirmesini doya doya ödüllendirmek istedi. Acele ile hastaneye giderken üstüne geçirdiği eşofman altını ve penyeyi çıkardı. Külodunu dizlerine kadar indirdi. Final dönemi ihmal ettiği bacakarasındaki kıllar iki haftada uzamıştı. Nasıl kullanılacağını bilmediğinden aleti çalıştırıp elini değdirdi. Ufak bir vızıldama ile elini gıdıkladı aletin mor yuvarlak başı. Artı tuşuna bastıkça hızlandı, eksiye basınca yavaşladı. Göğüslerine değdirdi. Değişik bir titreme göğüslerini sardı. Yavaş hızda göbeğinin biraz altına sürdü. Gıdıklandı önce, sonra biraz daha aşağıya indi. Biraz daha. Kalın yuvarlak başın büyüklüğünü hesaplayamadığından bir anda daha canlanmamış klitorisinin olduğu noktaya değdi alet. Zıpladı elektrik çarpmış gibi. Yavaşça, ince bir çizgi gibi bacakarasında duran, el değmemiş kadınlığına dokunmadan çevresinde dolaştırdı vibratörü. Bacakları istem dışı biraz biraz açıldı. Kuvette sessiz sessiz bacakarasına su tutarak ve kendini okşayarak boşalmaya alışmıştı. Ama en son bir ya da iki ay önce yaptığından farklı idi şimdi durum. Vibratörün titreyen yuvarlak mor başının kadınlığına değdiği ilk an küçük bir inilti çıkıverdi ağzından. Bir eli ile vibratörü dolaştırırken diğer eli göğüslerini serbest bırakmıştı. Gözünün önüne okuldaki sevgilisi geldi. Bir kaç masum öpücükten arkadaş evlerinde bir kaç giyinik sevişmeden ileri gitmediği yakışıklı çocuk, biraz daha yüz verse ilk fırsatta altına alırdı Selin’i. Ne güzeldi göğüslerini bir erkeğin giyinikken bile sıkması, bacaklarına sürtünen erkekliğin sertliği. Bir kademe daha hızlandırıp biraz daha yukarılara bastırdı aleti. Sadece sürtünerek bu zevki veren aleti içine soktuğunda neler hissederdi acaba. Canı yanar mıydı ki kızlığı yırtılırken? Sitenin kapalı havuzundan çıkan genç komşu geldi aklına önü ne kadar kabarıktı. Klitorisine bastırdığında artık geri dönüş yoktu. Bacaklarını sıkarak aleti hapsetti o noktada. Diğer eli göğsüne yükseldi altından kavradı sütyensiz de dik duran memesini. Bir tıp öğrencisi olarak 19 yaşında kendini keşfediyordu sanki. Banyoda yaptıklarından çok farklı idi bu zevk. Vibratör daha önce fark etmediği noktalardan vücuduna zevk dalgaları gönderiyor, bacakları karnı çok yorulmuş gibi kasılıyordu. Diğer elinde sıkı sıkı plastik penisi tutuyordu. Sevgilisi elini bacakarasına soktuğunda ona da şort üzerinden aletini tutturmuştu, ne kadar setrti, onunki de bu plastik penis kadar büyük müdür acaba? Göğsünü sıkan elinde göğüs uçları uzadı, inleme sesi hıçkırığa dönüşerek kendini bıraktı, vibratör yere düştü. Nefesi düzelince titremeleri süren kadınlığına dokundu, parmakları ilk defa bu kadar fazla olduğunu gördüğü kendi sularından birbirine yapıştı. Gün ışıyana kadar öyle kaldı, hizmetçi gelmeden etrafı toparladı. Demet Teyze’nin dolabındaki boy aynasında şişmiş ve kenarlarını sıkmaktan kızarmış göğüsleri dikkatini çekti. Güzelim dedi çok güzel.

Yaz tatili alıştığı bu tüm lüksten sonra yine sıkıcı geçti. Yeni dönem başlamadan evvel zaten tatil boyu sık sık konuştuğu Demet Teyze’yi aradı ve kayıt işleri için bir iki gün erken geleceğini söyledi. Sabah gel dedi Demet Teyze, biz yazlıktayız hizmetçi öğlene kadar evde oluyor anahtarı alırsın. Son bir senedir kızım diye konuşuyordu onunla gerçekten de kızıymış gibi davranıyordu Selin’e. Acele ile toparlandı, yıl içinde de defalarca yalnız kalma şansı yakalayabilirdi ama yeni seks arkadaşı vibratörü düşünerek geçirmişti yazı ve bir an önce kavuşmak istiyordu. Bir de yaz tatili boyunca her gün konuştuğu Selin ile görüşebilmek için iki kere kilometrelerce yol yapan erkek arkadaşı vardı tabii ki kavuşmak istediği. Hizmetçi gider gitmez de Demet Teyze’nin odasına daldı. Aynı yerde değildi alet, panikle etrafı karıştırırken büyük gömme dolapta aradığından fazlasını buldu.

Eski çocuk odası ve Demet Teyzenin odasını ayıran dev bir gömme dolaptı bu. Neredeyse dört beş metre derinliğindeki dolabın arası kapatılmış ve ikiye bölünmüş yarısı da şimdi kendi odası olan eski çocuk odasında kullanılıyordu. İki odayı birbirine bağlayan hiç görmediği ufak bir koridorun iki ucu kilitli ve sapı olmayan birer kapı ile iptal edilmişti. Selin’in tarafındakinin önünde küçük bir çalışma masası vardı zaten, açılması mümkün değildi öyle anlatmıştı hizmetçi odasına yerleşirken. Gömme dolabın kilitli alt çekmecelerini zorladı açamadı. Kendi tarafındaki dolabın çekmeceleri ile aynıydı. Odasından aldığı anahtar ile geri gelip alt çekmecelerinden birini açtığında içi çeşitli kayganlaştırıcı kremler ve renkli renkli iç çamaşırları doluydu, bir üst çekmecede aradığını buldu oradaydı mor başlı arkadaşı. Göğüs uçları şimdiden dikilmişti. İki gece yalnızdı koca evde. Bir üst çekmeceyi de açtı, orada da geçen gördüğü plastik penis, bir iki tane viagra kutusu, başka başka kayganlaştırıcı kremler. Metin Amca’nın viagraları diye güldü. En alt çekmeceyi çekti. Bir el kremi ve video kamera çıktı çekmeceden. Sık sık elinde görürdü kamerayı Metin Amca’nın ve çocukları alay ederdi, kamera mı kaldı artık diye. Ama bu günlük kullandığı el kamerasından daha büyük daha profesyonel bir aletti. Şaşırtıcı olan ise kamera değildi.

Çekmecenin içinde bir kutu dolusu cd vardı. Hepsi sıralanmış hepsinin üstünde tarihler ve kışkırtıcı açıklamalar yazıyordu. Haziran Amsterdam’da Alman, Demet’in ilk zencisi, Kaplıca masör. Elleri titredi. Üzerinde “Aydın ve Ali, Demet’in odasında ilk, Ağustos” yazan en üstteki cdyi ve kutuyu alarak odasına geçti. Elinde hala vibratör telaş ile cd yi laptopuna taktı. Görüntü boştu Demet Teyzenin odasını ve yatağını gösteren görüntüye önce Demet Teyze girdi. Kameranın altındaki tarih neredeyse dört sene öncesini gösteriyordu. Kameraya dönüp tamam işareti yaptı Demet teyze. Üzerindeki tek parça kıyafeti çıkardı. Yaşına göre çok dinç vücudunu saran siyah iç çamaşırları düzeltti. Öne eğilip kalçalarını sallayıp kameraya bir öpücük gönderdi, seni seviyorum dedi, aynı şekilde cevap verdi Metin Amca. Kapı açıldığında içeri orta yaşlı uzun boylu bir adam girdi. Girer girmez de Demet Teyze’ye sarılıp ah ne çok bekledim bu anı diyerek öpmeye başladı. Hiç çekinmiyordu adam eli doğrudan kalçalarındaydı kadının. Dudaklarını ısırırcasına emerken kadının üstündekileri çekiştiriyordu. Nasıl yani Metin Amca’nın önünde mi sevişecekler diye düşündü Selin. Adam hala acele ile Demet Teyze’ye saldırırken kadın kendini yavaşça geri çekti. Acele etme benimki yarın sabah gelecek yıllardır erkek görmedim tadını çıkaralım dedi. Soyun o zaman dedi adam, seni yarak manyağı yapayım. İkisi de on saniye içinde çırılçıplak şekilde yatağa yuvarlandı. Kamera yatağı zoomluyordu şimdi. Demet Teyze’nin güzel ince vücudu adamın kıllı uzun vücudu altında kaybolmuş öpüşme ve hızlı nefes alma sesleri dışında bir ses kalmamıştı. Bu ön sevişmeyi şok içinde ağzı açık izlerken aklı başına geldi. Bu görüntü bu kamera açısı demek ki Metin Amca ve kamerası dolabın içinde olmalılar. Adam durumdan haberdar değil.

Sik beni artık diye gelen ses ile görüntüye döndü. Öyle değil diyerek misyoner pozisyonunda içine girmeye hazırlanan adamı itekledi. Demet Teyze yatağın üstünde dört ayak üstünde domalmış kafasını kameraya doğru çevirmiş bekliyordu. Çok güzel kadındı gerçekten, büyük göğüsleri spordan sertleşmiş kalçaları ile adama mükemmel bir manzara idi. Adamın önüne odaklandı kamera. Arkasına geçen adam kalkmış aletini ve ellerini biraz kadının bacak arasında gezdirdi. Çok da büyük değil diye düşündü Selin. Normal bir penis sanki onlarcasını gördün diye güldü sonra. Adam yavaş yavaş içine kayarken Demet Teyze kameraya göz kırpıp alt dudağını ısırdı. Orospu diye hafif bir fısıltı geldi kulağına, çekim yapan Metin Amca’nın sesiydi bu. Neler yaşanıyordu bu evde, nasıl bir ailenin yanındayımışım aylardan beri soruları odaklanmasını güçleştirdi. Demet Teyze’nin bakışları hep kamerada idi. Adam kadının arkasında hızlanıp sallanan göğüslerine uzandığında ise birbirine çarpan kalça sesleri ve kesik inlemeler dışında bir ses kalmadı. Bir kaç kere internette takıldığı kısa anlar dışında hayatında ilk defa porno seyrediyordu ve gerçek bir çekimdi karşısındaki. Hem de aynı çatı altında yaşadığı kadın kocasının önünde seks yapıyordu. Adam bir süre böyle devam edip sonra misyoner pozisyonuna çevirdi kadını. Bekletmeden girdi içine. Hafif bir çığlık attı Demet Teyze, adam ise üzerinde neredeyse zıplayarak sikmeye başladı, narin görünümlü güzel kadını. Çok geçmeden de üzerinde yığılıp hareketsiz kaldı. Biraz o halde öpüştükten sonra adam kalktı banyoya girdi, Demet Teyze telefonunu işaret etti kameraya hemen telefonu çaldı. Adamın peşinden banyoya yürüdü, oğlan telefonda yoldalarmış dedi. Adam apar topar odadan çıkarken öpüştüler. Adam çıkınca çıplak olarak kameranın karşısına geldi. On üzerinden 4 dedi. O da güzel öpüşmesine verdim puan, yarı yolda bıraktı hemen boşaldı horoz gibi. Gel de boşalt karını. Kamera kapandı. Şok içinde ekrana bakakaldı.

Sonrasındaki çekim karışık başlamıştı. Kamera yerleştirilirken havada gezindi, koridorun içi olduğunu düşündüğü duvarları çekti. Yatağın içinde bir çift çoktan sevişmeye başlamıştı bile. Çırılçıplaktı ikisi de. Acele ile yatağa zoom yapan görüntüde bu sefer kısa boylu göbekli bir adam Demet Teyzenin üstünde idi. Kısa süre sonra ses de geldi görüntüye. Adam göğüslerini yalayıp bacakarasına doğru inerken amımı ye lütfen diye inledi kadın. Ne zamandır sikilmedin diye sordu adam, yıllar oldu, ilk sen olacaksın diye bacaklarını araladı yalancı. Biraz önce seyrettiği kayıdın aksine ikisi de çok konuşuyordu bu sefer. Adamın kel kafası bacak arasında kaybolduğunda Demet Teyze yüzünü kameraya döndü gözlerini şehvetle açtı, dudaklarını yaladı. Ye amımı diye fısıldadı yine. Her gün yiyeceğim amcığını merak etme orospu aylardır çıldırtıyorsun beni, diyen adam kalçalarını havalandırıp elleri ile alttan sardı ve iyice saldırdı kadına. Adamın başını okşayan Demet Teyze yatağın içinde savruluyordu sanki. Yavaş acıtmadan derken bile nefes nefese inliyordu kadın. Isırmalık lan götün, sulu amcık sulu. Arada kameraya dik dik bakıp dudağını ısırıyor, sonra tekrar inlemeye devam ediyordu. Bakire amı gibi lan nereden çıkardın üç çocuğu. Bir iki dakika geçmeden de adamın başını itekleyerek çırpınmaya ve ağlar gibi bir inleme sesi çıkarmaya başladı. Şaşkınlığı azalan Selin elindeki vibratörü yavaş yavaş bacaklarının arasında gezdirmeye ama gözlerini ekrandan ayırmamaya çalışıyordu. Canlı canlı duyduğu ilk orgazm sesleri idi, yoğun, hıçkıra hıçkıra. Kadının bitirdin beni demesi üzerine adam kafasını kaldırdı. Doyamadım lan amcığına. Oral seksin Demet Teyzeyi çıkardığı zirve yüzünden okunuyordu. Adam kadının üstüne tekrar tırmanırken dur dedi kadın ben de istiyorum. Tamamen kocasına iyi kamera açısı verecek şekilde adamı yatağa yerleştirdi. Kamera da adamın aletine zoom yaparak bekledi. İçerdeki plastik penis kadar iri olan organın başı Demet teyzenin ağzında kaybolurken adam derin bir nefes verdi. Eliyle kavradığı aleti sıvazlayıp nerede büyüttün bunu diye sordu adama. Cevap veren adama değil kameraya doğru bakıp yarıya kadar ağzına sokup çıkarmaya başladı. Dağıtır bu beni, unutmuştur benimki gibi masum masum fısıldayan kadına, alışırsın kaltak hadi gel yarağıma sesleri ile cevap verdi adam.

Gel böyle otur, yıllar sonra içime gireni görmek istiyorum diye dolaba doğru çevirdi adamı. Arkasını dönerek sözde dolap üstündeki aynaya bakarak ama aslında kocasının gözlerinin içine bakarak kalın uzun aleti kılsız kadınlığına hizaladı. Adamın kucağına yerleştiğinde kadından küçük bir çığlık adamdan da götün ne güzel be sesi yükseldi. Selin de ilk defa bu kadar net görüyordu, bu olgun kadının biçimli kadınlığını. Hala göbeksizdi kadın ve göğüsleri Selinden bir numara büyük ve daha yuvarlaktı. Kamera sanki bir seks dersi gibi yakından, kalın sikin bozulmamış kadınlığa giriş çıkışına yakın çekim yapıyordu. Kadınlığın küçük dudakları her açıldığında kırmızı iri bir klitoris gözüne çarpıyordu Selin’in. İçine giren penis ya da Demet Teyzenin çığlık çığlığa ooo yarağın çok güzel dediği gibi yarak kadınlığında kaybolup gitmişti. Selin ise bacaklarını iyice aralamış dizlerine indirdiği eşofmanı ile çıplak kalan bacakarasında vızıldayan vibratörü gezdirmeye başlamıştı. Bana dön kaltak diyen adam bu sefer düz olarak aletine yerleşen kadını kendine çekmiş dudakları birleşmişti. Adam bir anda ustaca üste dönmüş bacaklarını omza alarak hızlanan bir tempo ile sikmeye başlamıştı kadını. Şimdi kamera hızlıca sallanan testislerin kadının kalçalarına çarpmasını çekiyordu. Arada yavaşladığında göğüslerini sıkıyor biraz nefeslenince tekrar hızlanıyordu. Elleri çarşafları saran kadının çığlıkları arttıkça adam da acımasızlaşıyordu sanki. Büyük mü geldi yarağım, bir daha sallayamayacaksın götünü bana havuzda. Demet teyze yükselen çığlıklarını bastırmak ister gibi yüzünü elleri ile kapadığında Selin de vibratörü biraz daha hızlandırmıştı. Kadının yeter yeter demesine aldırış etmeden süren giriş çıkışları biraz yavaşlayan adam altındaki güzelliğin kıvranan vücudunu hayranlıkla seyrediyordu. Yarın da geleyim seni sikmeye, geleyim yanan amını sikmeye. Demet teyzenin yaşadığı zevkin elindeki vibratörün onu yaklaştırmakta olduğu orgazmdan kat kat zevkli olduğunu tahmin ediyordu. Gel gel sik beni diye bağırdı kadın. Ellerini bacakarasına sokup adamı biraz itekledi sonrasında. Girdiği müthiş sıcaklıktan istemeyerek ayrılan adamın üzüntüsü saniyeler bile sürmedi. Demet teyze öyle bir hızla adamın aletini ağzına gömdü ki adam kadar Selin de şaşırdı. Şimdi yoğun bir hırlama çıkarma sırası adamdaydı. Selin ise bacaklarını geren ve karnını titreten vibratöre teslim olmuş, kapadığı gözlerinin önündeki orgazm şimşeklerinin ve sıkarken acıttığı göğüs uçlarındaki acının azalmasını bekliyordu. Adamın ahhh geliyor diye bağırması ile gözlerini açınca, yeni bir şok yaşadı. Tüm ekranı net olarak kaplayan adamın suratı. İki yan villadaki Aydın Amca idi bu. Adam kendini yatağa bırakınca kadın doğruldu emdiği aletten. Kameraya dönerken zoom kadının suratında idi profesyonelce. Bu sahneyi defalarca çekmiş gibi tecrübeli idi başrol oyuncusu da kameran da. Ağzının kenarındaki dölleri silen kadın adama teşekkür eder gibi aslında kameraya konuştu. Kusursuzdu benim herif gelene kadar devam edelim.

Yaşadığı yoğun orgazm ve seyrettiği oldukça sınırsız seksin etkileri azalmaya başlayınca Selin cd leri tekrar karıştırmaya başladı. Az evvel seyrettiği Aydın’ın ismi bir kaç tane daha cd’nin üstünde yazıyordu. Farklı cd isimleri arasında biri daha çok dikkatini çekti. Dubai, yıldönümü hediyeleri. Hem ismi ilginçti hem de sadece bir ay önce çekilmişti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

RELATED POST

İş Yerimize Gelen Stajyer Kızı Götten Siktim

Kendimden kısaca bahsedeyim bir elektrik dağıtım şirketinemühendis olarak çalışıyorum ve düşündüğünüzün aksine 25 yaşında yeni mezun birgencim. Şirketimiz ara sıra…

otel odasında evli patronumla sex

Bir reklam ajansında sekreterlik yapıyordum patronla da aramda baya bir samimiyet vardı ikimiz de birbirimizi arzuluyorduk ama patronun karısı da…

halamı siktim-ensest hikaye

ben 18 yaşındayım ise halam 33 yaşında türbanlı fiziği güzel bir kadındır. halamı 15 yaşından beri arzularım bi yolunu bulup…

Soue Lee

40 yaşlarında dublex evi ve yeterince birikimi olan ve çağdaş yaşamayı seven biriyim. yakın bir dostum aradı. sevgilisi ve sevgilisinin…

kartal escort adapazarı escort serdivan escort bahis siteleri bahis siteleri bahis siteleri bahis siteleri bahis siteleri canlı bahis bursa escort çanakkale escort çankırı escort çorum escort darıca escort didim escort edirne escort edremit escort elazığ escort konya escort sakarya escort sakarya escort porno izle izmir escort sakarya travesti