Tamamen Gerçek 3

Tamamen Gerçek 3
Selamlar, Bir önceki hikayelerin dışında arada gelişen bir gerçek olayı anlatmak istedim.
bu arada bir önceki hikayelerimin arasında gerçekleşmiş ve tamamen gerçektir.
Açılma dönemimizin dönüm noklarındandır diyebililirim.

Bir gün yakın arkadaşım hafta içi beni aradı, kanka napıyorsunuz dedi.
Dedim iyiyiz yeni eve geldik yemek vs hazırlıkları, gel istersen birşeyler yeriz birşeyler içeriz dedim.
Arkadaşım ben tokum fakat siz yiyin ben gelirim bir saate felan dedi.
Bu arada yıl 2009-2010 o yıllarda freeshop dan içki çıkartıyoruz, acayip ucuza geliyo felan, bizim evde hep sınırsız içki var desem yeridir.
Biz hafif birşeyler yedik eşimle, eşim “arkadaşın ne zaman gelicek”, “ben biraz ortalığı toparlayım ayıp olmasın” dedi.
Bende “birazdan gelir” dedim, hemen temizliye girişti, tuvaletler felan salon derken, biraz titizdir kendisi.
Arkadaşım çıka geldi, kapı çaldı, açtık.
Selam gençler nasılsınız ya napıyorsunuz, sizde içki vardır ama ben bir 70 lik Absolute aldım içeriz felan dedi, eşimde çok enerjitir.
Hafta içi olmasına rağmen eşim hemen, içeriz tabi ya siz geçin ben biraz buz enerji yapıp getiriyorum dedi.

Bu arada eşim evde özellikle yaz ve bahar aylarında, evimizde sıcak olduğundan, mini bir elbise giyer eve gelince rahat olmak için içinde sadece don olur, hatta südyeni bile olmaz, eve gelince işten çıkartır direk.
O günde üzerinde bol bir kırmızı elbisevar, altında birşey yok haffifte hava sıcak, yakın da bir arkadaşım geldiği için çok da üzerine düşmeden onu giy vs demedim.Zaten gündelik gecelik elbise tarzı birşey vardı üzerinde.

Arkadaşımı salona aldm oturuyoruz felan, iş vs nasıl geçiyor günler sohbet ederken eşim geldi votkalarla, hadi arkadaşlar afiyet olsun birde meyve tabağı yaptım felan hepbirlikte muhabbet ediyoruz.

O zamanlarda da özellikle böyle MTV felan moda, Jennifer Lopez acayip onun müziklerini kliplerini felan izliyoruz.Aradan bir kaç saat geçti, içki gırgır şamata müzik felan derken baya yumuşadık.

Eşim git gide rahatlaşıyor, malum yakında arkadaşım, fakat ben bir yandan baktıkca eşimin içinde südyen olmayışı, altında birşey olmayışı felan iyice alkolünde etkisiyle azmaya başladım.

Arada bir eşim kalkıp içki dolduruyor, eğilip kalktıkca verdiği göğüs firikikleri felan beni acayip azdırıyordu, arkadaşımda bunu mutlaka görüyor ama hiç umruma koymuyordum.

Aradan bir, iki, üç dördüncü bardaklara geçince artık MTV de izlediğimiz kliplerde dans eder, eğlencenin dibine vururhale geldik.

Artık saaat 3 sularına yaklaşmıştı fakat eğlenceden ve zevktende ölüyorduk, eşimin verdiği firikikler bir yandan, alkol bir yandan beni delirtiodu.
Arkadaşım gidince eşimi hayvan gibi sikeceğim aklıma gelip sabretme sistemini uyguluyordum kendimce.

Aradan biraz daha zaman geçtikten sonra, eşim iyice sarhoş olmuştu, eşim salonun ortasında oynuyor biz arkadaşımla oturup ona oturduğumuz yerden eşlik ediyorduk felan, benim gözümde bu arada eşimi yavaş yavaş soyunmaya başladığımı felan hayal edyordum.

Sonrasında eşim aramıza oturdu, güldük yine sohbet ferlan derken ben eşimin yanağından öpütüm, hafifce belinden okşamaya başladım, kulağınada arkadaşım gitsin artık seni çok kötü yapıcam dedim.

Eşim dediklerim sonrasında, bana cevap vermedi fakat kafif bir kahkaha ile bana cevap vermişti aslında.Tavrı cevap niteliğindeydi, keyfi çok yerindeydi.

Sonrasında dudaklarının yanında öperek bu sefer göğüslerininin yanını okşadım, zaten südyen de olmadığından doldun kocaman göğüsleri neredeyse günlük elbisesinin yanından fışkırıyordu.

Bardaklarımız bitmişti, eşim tazelemek için gidip döndüğünde mutfaktan artık azgınlıktan ölmeye başlamış ve sikmek için arkadaşımın gitmesini bekler haldeydim, iyice kabarmıştım ve eşim bunu farketmişti.

Eşim yine bir yandan içerken bir yandan salonun ortasında dans ediyordu.Sonrasında bir sigara yaktı ve salonun camına doğru yaklaştı, bizlerde bir sigara yakıp yanına doğru gittik arkadaşımla, bir yandan gırgır şamata, bir yandan jennifer lopez kilpleri dönüyor, onlara bakıyorduk.Hatta arkadaşıma göz göze geldiğimizde içsel olarak bunu ne sikerim, off göte bak felan gibi iki saniyede bakışlar ile konuşuyorduk.

Salonun camında ücümüzde dışarıya doğru bakıyor ortadaki camdan sigara dumanımızı üfüyorduk, eşim aramızda ve camdan dışarıya doğru dururken, hafif eğik bir pozisyonda sigarasını içiyordu.Neredeyse biraz daha eğilse üzerindeki elbiseden komple götü ve kilodu gözükecekti.

Ben bir yandan arkadaşımın görüş alanı dışnda olduğumu düşünerek hafiften eşimin elbisesinin altından bacaklarından yukarıya doğru elliyerek götüne doğru elimi attım, eşimin çok hoşuna gitmiş olmalı ki götünü dışarıya doğru hafif çıkartarak, üzerindeki elbisenin iyice etek kısmı sıyrıldı.

Üçümüzde dışarıya camdan baktığmız ve muhabbet ettiğimizden dolayı eşim çok umursamıyor, kafamız iyice güzel olmuş etrafı görmüyorduk.
Yavaş yavaş götüne ve amcığına yükselirken eşimin, sobet devam ediyor, eşim hafifce götünü bana doğru dönerken arkadaşım hiç birşey hissetmediğini eşimle ikimizde hissedebiliyorduk.

Bu bizi bir yandan heyecanlandırıyor bir yandan iyice azdırıyordu.

Adeta ikimizde arkadaşımızı hemen göndermek ve sonrasında hayvan gibi sevişmek istoyorduk fakat bu heyecanı yaşadığımız içinde göndermek istemiyorduk.

Ben baya artık, eşimin elbisesini kaldırmış, hatta kilodunun anından amdığını okşar kale gelmiştim, arkadaşım hafif kafasını o esnada geriye attı ve eşimin götünü ve benim onun götünü ellediğimi görerek haff gülümsedi.

Bizde eşimle çok umursamadan alkolünde verdiği etkiyle hafif bir gülümseme ve kahkaha ile, camdan ayrıldık ve koltuğa doğru yöneldik.

Eşim aramıza oturmuş fakat rahat tavırlarının dışında inanılmaz alkollüğün verdiği bir rahatlık vardı.Bu beni iki kere azdırmaya yetiyordu.

Eşim bana doğru sırtını döndü ve arkaşımın kucağına bacaklarını uzatı, bir yandan yine geyik ve kahkahalarla içlerimizi yudumluyorduk.

Arkadaşım ilk başta eşimin taş gibi pürürsssüz güzel bacaklarının kucağında görünce ne yapacağını şaşırdı fakat normal arkadaşlık denklemi gibi düşünerek naif dokunuşuşlarla oşşamaya başladı.

Eşimin hoşuna gittiğii hissettim, bende bir yandan bana yaslanırken arkadan göğüs kenarlarını mümkün olduğunca çaktırmadan elleyip, boynundan felan öpüyordum, adeta eşim inceden hafif zevk inlemelerine başlamıştı.

Bir yandan ben sırtına ve göğüs kenarlarına dokunurken, arkadaşım kucağında eşimin,m bacaklarını inceden okşuordu.

Eşimin bundan inanılmaz zevk aldığını hem görmek hemde hissetmek bana acayip farklı bir zevk vermişti.

Artık iyice kafamız güzel ve sohbet iyice erotikleşmeye başlamış, sabah ağarmaya iyice başlamıştı.

Eşim aniden hafif bir inlemeyle ikimizin arasından kalktı ve ben “gençler içeri gidiyorum, çok sıcak bastı bana” dedi ve salonun ortasında elbisesini çıkartmaya başlayarak içeriye doğru yürüdü.

Tabi biz ikimiz de arkadaşımla şok olmuş vaziyette, eşimin çıplak sırtını ve sadece altındaki, mor dantelli donunu yaklaşık salonun sonunda iki saniye görerek birbirimize baktık.

Baktığımızda resmen ikimizde muhtemelen saldırmak istedik, çünkü ince beli esmer teni ve dışarı çıkık kalçası ile ikimizde mest olmuştuk.

İçkilerimizin son yudumlarını aldıktan sonra, arkadaşıma sen gitme burda salonda yat, ben sana yatak yapıcam dedim, arkadaşımda önce ya bilmem ki rahatsız etmeyim felan derken, alkol aldığı için özellikle onunda araba kullanacağından gidesi yoktu ve hatta gördüğü son sahne sanırım onu baya etkilemişti.

Arkadaşıma çarşaf almaya gidiyorum bekle dedim ve yatak odasına girdiğimde eşimin yatağa uzanmış, kafası güzel ve azgın bir halde olduğu, yatata sadece altında inec dantelli kilodu ile sırt üstü uzanmış, azgınlıkla ve sarhoşlukla bir sağa bir sola doğru kıvranıyordu.

Çarşaf felan düşünmeden direk eşime yavaşça sokuldum, öpmeyeya başladıktan sonra çılgın gibi karşılık verdiğini gördükten sonra, bir yandan çıplak göğüslerini elliyor bir yandan öperken kilodunun üzerinden amcığına sürttürüyordum, eşim iyice azmıştı ve artık net olarak yarrak istiyordu.

Arkadaşımın felan içerde olduğu da hiç umrunda değidi fakat onunda bize katılmasını bu güzelliği görmesini istiyordum, muhtemelen eşimde çok istiyordu ki giderken bize inceden tease vermiş ikimizi de mest etmişti.

Kilodunu hafif sıyırıp, kalkmış yarrağımı amcığına sürttürdüğümde, eşimde ani kasılmayla hafif bir inleme gördüm.
İçimden hemen içine girmek geldi fakat içerde arkadaşımında olduğunu tekrar hatırlayarak;

Altımda sadece donla içeriye doğru koştum ve arkadaşıma, kamerayı açtım içeri gelirmisin lütfen dedim, ilk başta anlamadı yada masumca anlamak istemedi fakat hadi gel değince peşimden gelmeye başladı.

Odaya girdiğimizde, eşim kocaman ve dik göğüsleri ile uzanırken, kilodunun da aşağıya sıyrılmış halde amcığının tamamen dışarda olduğu bir şekilde uzanırken arkadaşımın görmesi ve onun heyecanlanması hoşuma gitmişti.
Eşim ise bir yandan kafasını devirmiş, alkolün verdiği etki ile uyumak uyumamak arasındaydı.

Arkadaşıma telefonu vererek hadi bizi çek bir anı olsun dedim ve eşimin kilodunu komple çıkartıp amcığını yalamaya başladım, eşimin inlemeleri artmaya başladı, bir yandanda bir elimde dolgun göğüslerini okşuyordum.

Eşim hafif ölü gibi yatıyor fakat eşimi tanıdığımdan deli gibi zevk alıyordu ve o an hayvan gibi artık hertürlü sikilmek istediğini anladım.
Kilodumu çıkartıp, yarrağımı amcığına soktum, bir yandan da arkadaşım bizi çekiyor, hatta yavaş yavaş pro kameraman gibi yakınlaşıyordu.

Eşimin içinde yavaş yavaş gidip gelirken hafif inlemeleri arkadaşımı da iyice gaza getirmiş, pantalonu şişmeye başlamştı.

Dönüp arkadaşıma, bir yandan eşimi sikerken “Soyun sende kanka gel buraya” dedim, arkadaşımda bir yandan çekerken bir yandan tişörtünü ve altıntaki pantalonun çıkartmaya başlamıştı, yavaşca kamera ile çekerken soyunduktan sonra oda yarrağını çıkartmış hafif bir yandan okşuyordu.

Ben gidip gelirken, eşimin inlemeleri artmış artık uyuyor gibi bir numara yapsada ölümüne zevk aldığı aşıkardı.

Arkadaşıma işaret ettim ve yarrağını eşimin ağzına doğru götürdü, eşim bir yandan ağzında arkadaşın yarrağını hissedince tümünü ağzına alarak yalamaya başladı.

Seximiz iyice doruklara çkmaya başlamıştı.

Aradan birkaç dakika geçtikten sonra arkadaşıma ver kamerayı dedim ve yer değiştirelim dedim, arkadaşım kamerayı bana uzatarak eşimin üzerine çıktı, yavaş yavaş yarrağını amcığına değdirerek içine doğru soktu ve eşimin yüzündeki o değişik yarrak duygusunu kameraya çekerken bir yandanda eşimin ağzına veriyordum.

Arkadaşım eşimin içine hızlıca girip çıkmaya başladıktan sonra bende eşimin ağzına yarrağımı köklüyor.
Herkez inanılmaz zevk alıyordu, bir yandan alkolün etkisi bir yandan zevkin etsiki artık büyülenmiştik.

Hızlıca üçlü pozisyon değiştiriyor, birimiz sikiyor, birimiz öpüyor bir yandan ise ağzına veriyorduk, herhalde burda en çok sevki alan hep eşim oluyordu.

Sonrasında artık patlama noktasına geldiğimizde, eşim iyice ayılmış ve boşalcağımızı hissederek dikleşmişti, ikimizde ağzından ve amcığından çıkarak, dolgun göğüslerine ve ağzına doğru boşaldık.

Eşim ise ikimizin de yarrağındaki son dölleri emerek, bizi iyice boşalttı, adeta boşalmış ama neredeyse yeniden sikecek şekilde yeniden kazık gibi olmuştuk emerken fakat gecenin yorgunluğu ve enerji bitkinliği ile arkadaşım salona doğru ilerledi uyumak üzere, eşim ise direk bayıldı.Bende eşimin yanına doğru çıplak bir şekilde yatttım.

Sabah kalktığımızda ise hiç birşey olmamış gibi bir tavır takınarak eşim kahvaltı hazırlamaya başladı bize.

Bu tabi hiç bir şey olmamış ama çok şey olmuşun bir başlangıcıydı, sonrasında yakın arkadaşımla bir çok yere gidip, bir çok tatile beraber gidecektik.

Bu sadece bir başlangıçtı ama dün gece yaşadığımız bir ilk ve muhteşemdi, hepimizin hiç birşey olmamış gibi davranıp içimizde yaşadığımız fırtınaları tekrar yaşatmak için fantaziler kurmamız ise şerşeyin başlangıcı olmuştu…..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

RELATED POST

Happy Anniversary!

I don't know what amazed me more. That Angela, my wife of five years, was confessing to me after all…

Jenny, Jennifer and Me Make Eight

Jenny took the liberty to take me to her cousin's place on the Yorkshire Moors; she'd been on about it…

I Wanted to Try a Gangbang

I wanted to try a gangbang.I am a woman 35 years old, loving sex but having had it, let's say,…

Love Forms

Mary sat at the top of the stairs at home and listened to her stepbrother and his friends joke in…

tuzla escort film izle halkalı escort kocaeli escort kocaeli escort antep escort izmir escort izmir escort izmir escort şişli escort bakırköy escort istanbul escort keçiören escort etlik escort şişli escort sex hikayeleri istanbul travesti istanbul travesti istanbul travesti ankara travesti Escort hurilerim.com kızılay escort esat escort seks hikayeleri çankaya escort mecidiyeköy escort taksim escort şişli escort otele gelen escort Escort ankara Ankara escort bayan Ankara rus escort Eryaman escort bayan Etlik escort bayan Ankara escort bayan Escort sincan Escort çankaya ankara escort gaziantep escort şirinevler escort escort mecidiyeköy sex hikaye Antalya escort muğla escort muş escort nevşehir escort niğde escort ordu escort osmaniye escort rize escort sakarya escort samsun escort siirt escort numberoneescorts.com Escort bayan Escort bayan bahisu.com girisbahis.com muğla escort Anadolu Yakası Escort Kartal escort Kurtköy escort Maltepe escort Pendik escort Kartal escort escort escort escort escort travestileri travestileri bursa escort bursa escort bursa escort bahis forum balçova escort alsancak escort gaziemir escort bornova escort konak escort buca escort karşıyaka escort mersin escort görükle escort bayan bingöl escort bodrum escort bolu escort bursa escort çanakkale escort rize escort sakarya escort samsun escort şanlıurfa escort sivas escort bursa otele gelen escort görükle escort bayan porno izle xnxx Porno 64 alt yazılı porno bursa escort bursa escort bursa escort bursa escort şişli escort istanbul travestileri istanbul travestileri ankara travestileri ankara travesti linkegit