Gül Teyze

Gül Teyze
16 yaşımda idim. Harika fanteziler kurardım. Gerçek bir ilişkiye gireceğim günü iple çekiyordum..Alt komşumuz olan Gül Teyze 40 lı yaşlarına yakın çok güzel olmayan ama oldukça iyi bir vücudu olan bir kadındı. Kocası bir fabrikada gece bekçisi olarak çalışıyordu. Kızını evlendirmiş kocası ile bir hayat sürüyordu.Genelde yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi. Annemin en yakın arkadaşı olan bu kadın bütün otuzbirlerimin bir numaralı kadınıydı. Dediğim gibi benim bir akrabam gibiydi ama ben onu sikmek için yanıp tutuşuyordum.

Bir hafta sonu annem bana Gül Teyzelerin yeni avize aldıklarını ve benim takıp takamayacağımı sordu. Benimde canıma minnet zaten. Hemen Soluğu Gül Teyzenin kapısında aldım. Kapıyı Gül Teyze açtı. her zaman ki gibi kapalı bir elbise vardı üzerinde.

-sana zahmet şu avizeyi takıver yavrum dedi. İçimden “asıl sana bir taksam” diye geçiriyordum.

-tamam Gül teyze. Sen işine bak bunu ben hallederim.

-sağol yavrum sen de olmasan.Zeki amcan bu işlerden anlamaz ki kör olası.

-her kesin bir işi var dedim imalı imalı. Gül teyze içeri mutfağa geçerken yatak odasında yalnız kalmış avizeyi takmakla meşguldum. Bir ara gözüme balkonda asılı duran çamaşırlar gözüme ilişti. Ön kısımda çarşaflar ve arka tarafta ise Gül teyzenin iç çamaşırları asılıydı. İki tane ufacık külot rüzgarında etisiyle sallanıp duruyordu çamaşır ipinde. Sikim kalkmaya başlamıştı. İnanamıyordum o ufacık beyaz külot sikimin kalkmasına sebep olmuştu. içimde ona dokunmak gibi bastırılamaz bir duygu oluşmuştu. Ama Gül teyzenin evde olması bana korku salıyordu. Bir şeyler yapmalı sikemediğim hayallerimin kadını Gül teyzenin külotuna ulaşmalıydım. İşimi mümkün olduğu kadar ağırdan almaya başladım. Gül odaya gelmiş

-mehmet yavrum çay içer misin? Bir anda kendime geldim.

-içerim valla Gül teyze. Zeki amca nerde yatıyo mu?

-her zaman ki gibi. akşam sekizde yine gider.

-senin işinde zor. Hep yalnızsın.

-ne yapalım hayat bu. Yeniden içeri gitmişti.

Epey bir zaman geçmiş ama işim bitmemişti. Telefon geldi. konuşmaları dinliyordum. Arayan annemdi. Telefonu kapatmadan önce. “tamam geliyorum” dediğini duydum. “ne şanslıyım” diye düşündüm.

-yavrum annenle pazara gidicez. Biraz müsaade ette üzerimi değiştiyim, dedi.

-tamam Gül teyze. Zaten benimde fazla işim kalmadı. Anahtarını al yanına geldiğinde evde olmayabilirim.

Kadın üzerini değiştirip evden ayrıldı. Evet en sonunda yalnız kalmıştım Gül teyzenin külotlarıyla. Tek bir sorun kalmıştı oda içerde uyuyan Zeki amca. Sessizce dolapları kurcalamaya başladım. bütün elbiseleri oradaydı. Gömlekleri, etekleri, atletleri. Ama benim istediğim onun aklımı başımdan alan vücudunun en mahrem yerlerine dokunan külotlarıydı. En sonunda istediğim şeylere ulaşmıştım. Dolabın bir köşesinde öksüz çocuklar gibi duruyorlardı. Biraz hayal kırıklığına uğramıştım açıkçası. Çok fazla külotu yoktu Gül teyzenin. Ellerimin arasında sadece beş tane külot vardı. Bir tanesi pamuklu kırmızı ve önünde ufacık bir fiyonk vardı. Hemen külotu yalamaya başladım. sonra kırmızı külotu sikimin üzerine koydum. İkincisi beyaz saten bir külottu. Önünde fiyonkun yerinde ufak mor gül vardı. Onunda her tarafını iyice yaladım. Üçüncü külot ise yine pamuklu beyaz yeşil kelebek desenliydi. Dördüncü külot ise siyah tüldendi. Ama elimdeki son külot pembe ipektendi. Külotun önünde mavi renkli bir gül vardı. Gül teyzeyi bu ipek külot içinde hayal ediyordum. Sikim kazık gibi olmuş boşalmak üzereydim. Sikimi dışarı çıkarttıktan sonra. Sırayla Gül teyzenin külotlarını sikime sarıp otuzbir çekmeye başladım. inanılmazdı. Sikime değen külotların yumuşaklığı içimde fırtınalar koparıyordu. Bu an hiç bitmesin istiyordum. “ah Gül teyzem sıra sanada gelecek” dedim kendi kendime. Sikim pembe külotun içinde gidip geliyordu. Gül teyzenin amının içinde gidip geliyordum. Sonunda pembe külotun ön kısmına, her zaman Gül teyzenin amına temas eden kısmına boşalmaya başladım. Gül teyzenin kalça ve amını sarmalayan bu ufacık pembe külot spermlerimle dolmuştu. Öylece kalakaldım. İçimdeki fırtınayı bir nebze olsun dindirmiştim. Ama benim için kutsal olan Gül teyzenin deliğini istiyordum.

O gün öyle geçmişti. Gül teyzenin anneme külotunun üzerinde bir leke olduğunu yıkadığı halde hala az biraz iz kaldığını söylemişti. Ama akıllarında bunu benim yaptığıma dair en ufak bir şüphe bile duymuyorlardı.O günden sonra Gül teyzeyi düşünüp fırsat buldukça annemin külotlarına attırıyordum. Annemler akrabalarımıza ziyarete gideceklerdi. Ama ben evde kalacaktım. Okulum vardı. Giderken Gül teyze merak etmemelerini benimle ilgileneceğini söylüyordu anneme. Acaba bu bir fırsat olabilirmiydi Gül teyzeyi sikmek için.

Akşam olmak üzereydi. Annemin külotlarını almış elime Gül teyzeyi düşünerek, rengarenk külotların içinde kaydırarak sikimi otuzbir çekiyordum. Bu arada annemin külotları Gül teyzenin külotlarından daha güzeldi. Kapı çalındı alelecele külotları annemlerin yatak odasına götürüp yatagın üzerine bıraktım. Rengim kıpkırmızı olmuştu. sikim kalkık şekilde kapıyı açınca Gül teyze karşımdaydı.

-yemek hazır mehmet hadi gelde yiyelim.

-tamam Gül teyze geliyorum. Az biraz işim onu bitireyim de. Rengimin kızarmasından birşeyler çakan Gül teyze

-ne oldu yavrum hasta mısın?

-iyiyim. Sen git ben geliyorum. Onu başımdan savmak istediğimi anlayan Gül teyze içeri daldı.

-bizde yağ bitmiş sizden alayım, diyerek mutfağa doğru yöneldi. Holden geçerken annemlerin yatak odasının önünden geçmesi gerekti ve ben kapıyı açık bırakmıştım. Gül teyze sanki evde bir şeyler arıyormuşçasına etrafa göz gezdiriyordu. Annemlerin yatak odasına geçerken durakladı ve odaya girdi. Tabiki bende arkasından. Yatağın üzerinde gelişi güzel fırlatılmış annemin seksi külotlarına baktı. Daha sonra da bana. yerin dibine geçmiştim. Utancımdan kıpkırmızı olmuştum. Ama yapacak hiç birşeyim yoktu. Bana hiçbir şey demedi sadece,

-hadi yemeğe. Zeki amcan işe geç kalacak.

Yemek boyunca ağzımı hiç açmamış, başım önümde yemeğimi yemiştim. Bir an önce eve gitmek istiyordum. Sonunda Zeki amca işe gitmiş. Bende onunla beraber kendimi eve atmıştım. Gül teyze acaba anlamış mıydı o külotlarla neler yaptığı mı? İçim içimi yiyordu korkudan. Ben bu halde sigara mı içerken telefon çaldı. Merakla ahizeyi kaldırınca Gül teyzenin sesini duydum.

-mehmet hemen yukarı gel. Konuşmamız lazım.

-şeyy.. Gül teyze ne olur gördüklerini anneme söyleme aramızda kalsın.

-bakıcaz. Ama dediğim gibi hemen yukarı gel. İstemeye istemeye Gül teyzelere gittim. Başım önünde oturuyordum.Gül teyzenin uzattığı çayı aldım.

-söyle bakalım o külotlarla ne yapıyordun? Onları giyiyor musun? Yoksa sen şey misin?

-ben.. ben..ya… Gül teyze kadın çamaşırları benim hoşuma gidiyor, dedim kızarmış bir şekilde.

-nasıl yani?

-anlatamam,utanıyorum. Lütfen Gül teyze anneme bir şey söyleme. Hayatım mahvolur.

-eğer geçerli bir neden söylersen belki unutabilirim. Ama herşeyi anlatacaksın. Tamam mı? Başım önümde

-tamam, diyebildim zorlukla.

-bilmiyorum nasıl oldu ama kadın iç çamaşırları beni çok etkiliyor. Ne zaman canım şey yapmak istese..

-ne yapmak istese?

-anla artık

-otuzbir mi? Dedi Gül teyzenin ağzından duyacağı mı hiç tahmin etmemiştim bu kelimeyi.

-evet. Hemen annemin külotlarından bir tane alıp,onunla çekiyorum.

-nasıl yapıyosun?

-……., şaşkınlıkla yüzüne baktım.

-anlat,nasıl yapıyosun. Çekinme benden.

-külotu sikime sarıyorum daha sonra da biliyosun yukarı aşağı.

-peki nereye boşalıyosun?

-şey külotun üzerine.

-benim külotlarımın bir tanesinde de böyle bir şeyler var. Sen mi yaptım. Mahçup bir tavırla

-evet.

-neden yaptın?

-o gün çok azmıştım. Kendimi kontrol edemedim. Özür dilerim Gül teyze.

-annen duyarsa çok kızacak biliyosun değil mi?

-belki de vurur beni. Söyleyecek misin?

-hala düşünüyorum, en çok hangi külotları seviyorsun? Biraz rahatlamıştım

-ipek, saten olanlarını. Ayrıca gül, kalp, kelebek desenli olanları.

-benim en çok hangi külotumu beğendin? Aniden

-pembe ipek olanını.

-bekle geliyorum, deyip içeri gitti. Döndüğünde elinde pembe külotu duruyordu.

-yani bunu,dedi göstererek.

-evet. Elindeki külotu bana doğru fırlattı. Külot kucağımda duruyordu.

-hadi al onu. Bana göster nasıl yapıyorsun.

-Gül teyze bunu yapamam.

-daha önce yaptın değil mi? Şimdide yaparsın.

-siz burdayken nasıl yaparım. Utanırım.

-yapacaksın. Anlaşıldı mı? Yada annen her şeyi öğrenecek. Hala hiçbir şey anlamış değildim. Bu kadın ne yapmak istiyordu. İstemeyerek sikimi dışarı çıkardım. Yaşıma göre oldukça büyük bir sikim vardı. Büyüdüğü zaman 17/18 santim oluyordu. Ama şu anda inmiş bir halde Gül teyzenin külotu içinde sıvazlayarak kaldırmaya çalışıyordum. Gözlerimi kapatıp Gül teyzeyi düşünmeye başladım. Hayallerimin kadınının karşışında külotuyla otuzbir çekiyordum. Sikim gittikçe kalkıyor devasa bir boyut alıyordu. Bir süre sonra gözlerimi açınca Gül teyzenin bana baktığını gördüm. Gözlerimiz buluşmuştu. Bir sikime bir gözlerime bakıyordu. Birden ağzımdan

-ah Gül teyzem bu senin kalçalarını saran külotunu döllerimle doldurucam. Beni deli ediyorsun. Bu elimdeki pembe külotun amın ve ben içime giriyorum. Ohhh canım çok sıkısın. Geliyorum . aahh ohhh diyerek pembe külotun önüne boşalmaya başladım. Gül teyze bana şaşkın gözlerle bana bakıyordu. Rahatlamıştım. Çekyatta öylece kalakalmıştım. Toparlandıktan sonra külotunu ona uzattım.

-hediye olarak sende kalabilir. Yıkadıktan sonra alırsın tamam mı?

-tamam, deyip gitmek için izin istedim. Ama beni bırakmadı. Ben konunun nereye geleceğini tahmin etmeye çalıştım.

-beni güzel buluyor musun?

-evet. Aslında otuzbir çekerken hep sizi düşünüyorum. Vucüdunuz çok güzel deyince o bir kahkaha attı.

-büyümüşte neler düşünürmüş Demek öyle!! çok teşekkür ederim” dedi. otururken o kocasından bahsetmeye başladı.

-7 sene önce Zeki amcan bir kaza geçirdi. O günden beri sikini tam kaldıramıyor. İçime tam olarak giremiyor.. Ben şaşırmış, olduğum yerde kalakalmıştım.

-yalnızlık o kadar zor ki. Bir erkeğe hasretim. Ama kiminle yapacağım mahallede insanı topa tutarlar. Gül teyzenin böyle konuştuğuna inanamıyordum. Bana doğru yürümeye başladı. Yanıma oturdu ve dudaklarımı öpmeye başladı. O kadar ateşli öpüşüyorduki dudaklarımın içi çekiliyor sandım. elini sikime atıp dışarıdan sıvazlamaya başladı. Sikimi tutup

-külotum yerine amını sikmek ister misin? Diye sordu. Arayıpta bulamadığım fırsattı.

-evet Gül teyzem seni istiyorum. Sonunda Gül teyzeyi bulmuştum ve o,bir erkek için yanıp tutuşuyordu. İsterik bir şekilde

-Bana istediğini yapabilirsin, deyince Kucağıma aldığım gibi doğruca yatak odasına götürdüm. Yatağa yatırdım. Elini uzatarak gel dedi. Bende biraz sabır üzerine yumuldum. Bir yandan öpüşüyor bir yandanda elbiselerini üzerinden bütün vücut hatlarını ellerimle ezberliyordum. Üzerindekileri parçalayarak çıkardım.

-yavaş mehmetim. Parçalayacaksın beni.

-evet seni,amını götünü her tarafını parçalaycağım. Benim kadınım olacaksın. Vücuduna baktım. Yaşına göre çok iyiydi. Bacakları yumuşacıktı ve ateş gibi yanıyordu. İçinde kırmızı külot ve sütyeni vardı. Kırmızı görmüş boğa gibi çıldırmaya başlamıştım. Göğüsleri dolgundu. Kırmızı ve küçük halkalı meme uçları sütyenin üstünden belli oluyordu. pamuklu külotun üstü ıslaktı ve am dudakları görünüyordu. Demekki tahrik olmuş ve zevk almıştı. Birkaç dakika sütyenin ve külodunun üstünden memelerini ve amını okşadım.

-kırmızı üzerinde çok güzel duruyor biliyor musun?

-hepsi senin al onları. Kırmızı külotun üzerinden amını yalamya başladım. külotu amı ağzımdaydı. Sonra külot ve sütyenini çıkarttım. Çırılçıplak kalmıştı karşımda. Kalktım ve onu seyretmeye başladım. Orda öylece şişme bebek gibi yatıyordu. Terlediği için vucudu kısım kısım parlıyordu. Sikimin ve taşaklarımın ağrımaya başladığını farkettim. Bir çırpıda soyunarak onları özgür bıraktım. Ağrısı biraz geçmişti. Sonra tekrar Gül Teyzenin üstüne yumuldum. Boynundan başlayarak öpmeye yalamaya yer yer emmeye başladım. Bütün vucudu ateş gibi yanıyordu ve parfüm ve ter karışımı bir koku duyuyordum. Bütün vücüdunu bitirip tekrar göğüslerine geldim. Dudaklarım göğüslerine dokundukça irkiliyor ve kedi gibi mırıldanıyordu. Memelerinden amına kadar yalaya yalaya indim. Amının daha hoş koktuğunu farkettim. Dudaklarımı bu sefer am dudaklarıyla birleştirdim. Dilim bu fırının içinde yanıp kavruluyordu. İşaret ve orta parmağımı amına soktum ve am duvarlarını kaşımaya başladım. Bununla beraber klitorisine yaptığım bir kaç dil darbesinden sonra birden kasıldı ve parmaklarımın etrafında bir hareketlenme farkettim. Boşalmıştı ve ter içinde kalmıştı Bu görüntüsü beni daha beter tahrik etti. Benimde boşalma zamanım çoktan gelmişti. Zira taşaklarım ağrısı iyice artmıştı. Hassaslaşmış amından parmaklarımı çıkartırken bir mırıldanma daha duyuldu. Kalktım. Gül Teyzenin bacakları arasına oturup sikimi kırmızı külotuna sararak otuzbir çekmeye başladım.Gül Teyzenin aldığı halin görüntüsünün etkisiyle gelmem uzun sürmedi. Taşaklarım boşuna ağrımıyormuş. Çünkü menilerim geldikçe geliyordu. Gül Teyzenin ıslaklığına birde benim menilerim eklenince görüntüsü daha tahrik edici oldu. Gül teyzenin yanına uzanırken, oda pasparlak amının üzerine boşalttığım spermlerimi eliyle vücuduna yayıyordu.

-beni mahvettin. Yıllar sonra ilk kez böyle orgazm oldum, dedi.

-henüz daha yeni başlıyoruz. Öpüşmeye başladık yılların acısını alıyorduk ikimizde. Biraz dinlendikten sonra yeniden canlanmaya başladım. Gül Teyzenin üstüne oturarak sikimi ağzına verdim. İnmiş yarağı kısa zamanda kaldırmasını çok iyi biliyordu doğrusu. Öyle bir emiyorduki sanki yarağımı yiyip yutmak istiyormuş gibiydi. Boğazının en derin noktalarını sikimin kafasında hissediyordum. Sikimi ağzından çıkarıp belinin altına bir yastık koyarak sikimi amının kapısına dayandırdım. Yavaş yavaş itmeye başladım. Amı sırılsıklam olduğundan rahatça giriyordu. Amı ateş gibiydi. Biraz genişti ama harika zevk veriyordu.

-sik beni kocacım sike doyur beni. Hızlı daha hızlı, diye inliyordu. Bacaklarını omzuma aldım birazda öyle pompaladım. Sikim dibini buluyor sona her dayanışımda şlak şlak diye sesler çıkıyordu. Ben sona yaklaştıkça bitmemesi için başka şeyler düşünmeye çalışıyordum. Arada sırada sikimi çıkarıyor yalıyordu. Gül Teyzeyi yüzükoyun çevirerek domalttım. Bacaklarını da birleştirerek hafifçe karnına doğru çektirdim. Ona öyle bir pozisyon aldırmıştımki götü olduğundan daha büyük görünüyordu. Gördüğüm manzara harikaydı. Sikimi amına hizalayarak bir kerede soktum. Bu sefer biraz zorlandım. Çünkü amı bu pozisyon yüzünden bayağı daralmıştı. O pozisyonda pompalarken işaret parmağını götüne geçirdim ve masaj yapmaya başladım. Sikimi amından çıkardım. Sikim özsuyuyla sırısıklam olduğu için kreme gerek duymadım ve sikimin kafasını göt deliğine dayadım. Gül Teyze ne yapacağımı anlamış kafasını iki yana sallayarak

-hayır. Oradan hiç yapmadım, ne olur dur. Diyordu.

Buraya kadar gelmişim sikicem götünüde sikicem. Seni benmi karım yapıcam, dedim. Her şeyin bir ilki vardı. Zorlanarak sikimin kafasını soktum. Gül Teyze bir çığlık attı. İyiki ağzını kapatmışım. Götü daracıktı ve sikimi harika sarıyordu. Sikim bu baskı altında fazla dayanamadı. Götünden çıkarak tekrar amına girdim.

-ohh geliyorum Gül teyzem. Külotunu doldurduğum gibi amını da doldurucam döllerimle.

-doldur kocacım doldur. Amıma boşalt. Ohhh. Bir iki git gelden sonra amının içinde patladım. Aynı anda orgazm olmuştuk. Çünkü ben durduktan sonra amındaki kasılmaları sikimde hissedebiliyordum. Gül Teyzenin üstüne yığıldım. Sikim hala amındaydı ve çıkartmak istemiyordum. Biraz sonra kendimize geldik. dudaklarıma saldırdı. Dakikalarca öpüştük. Zeki Amcayla sevişirken hiç böyle heyecan duyup zevk almadığını, götten sikilmenin bu kadar zevkli olacağını tahmin etmediğini söyledi. O gece ve diğer geceler sabahlara kadar beraber olduk. Sonraki günlerde yeni ve seksi iç çamaşırı alarak Gül Teyzeye verdim. Yakında bana evli kızı elifi de siktireceğini söylüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

RELATED POST

jorge-r-5

Subject: Mexico 'Tweets' (Jorge R (5) These Are semi fictional of connections with some of the hottest Mexican men I…

Abby Thanks Gavin

It had been a long week. After weeks of getting off just about every day, I was now backed up…

A Trip North Ch. 02

Again I remind and warn you, the reader. This is a true story and I have changed names, it also…

A Navy Buddy and My Wife

Back in the late 70s when I Was 20 and in the Navy, my new wife Tori (she was 19…

kartal escort tuzla escort film izle seks hikayeleri izmir partner escort escort pendik izmir escort halkalı escort malatya escort bayan kayseri escort bayan eryaman escort bayan pendik escort bayan tuzla escort bayan kartal escort bayan kurtköy escort bayan ankara escort antep escort gaziantep escort escort izmir izmir escort izmir escort mersin escort ankara escort kayseri escort ankara escort esenyurt escort avcılar escort almanbahis almanbahis almanbahis yeni giriş almanbahis yeni giriş almanbahis almanbahis yeni giriş isveçbahis isveçbahis giriş isveçbahis isveçbahis giriş isveçbahis giriş izmir escort bahis siteleri bahis siteleri bahis siteleri bahis siteleri bahis siteleri canlı bahis